محل تبلیغات شما

#سیاهنمایی/43

تاوان تصمیمات مسئولان

پخمه گفت: من تعجُّب می کنم از برخی دولتمردان که هر موضوعی را ی می کنند. مثلا ابتلای مردم به بیماری کووید- 19موضوعی است که با جان مردم بستگی دارد. گره زدن این مسئله با مسائل ی بازی کردن با جان انسان هاست!

گفتم: خب دولتمردان چه کرده اند؟

گفت: وقتی مردم از حدّاقلِّ امکانات از جمله ماسک و دستکش و دارو وبرای مبارزه با این ویروس وحشتناک محروم اند،ردکردن پیشنهادهای کمک از سوی برخی کشورها به بهانه اختلافات ی ،بازی کردن با سلامت مردم است! حفظ سلامت مردم هر جامعه باید اولویت اول همه مسئولان باشد . دعواهای ی را نباید با این مسائل گره زد! 

گفتم: مسئولان کشور لابد دغدغه عزّتمداری ایران را دارند!

گفت: مسئولان اگر خیلی برای تکریم شخصیت ایرانی اررزش قائل اند از جیب خود مایه بگذارند. کدام مسئول به علت گرانی گوشت و سایر مایحتاج ضروری زندگی شب گرسنه سر بر بالین می گذارد؟ چرا مردم نیازمند باید تاوان تصمیمات اشتباه مسئولان را بدهند؟!

می گویند یکی بیمار شده بود. به او گفتند: نذر کن تا خوب شوی!

گفت: نذر کرده ام اگر خوب شدم،مادر پیرم را پیاده به کربلا بفرستم!!

گفتم: باز هم #سیاهنمایی کردی؟

#شفیعی_مطهر

کانال رسمی تلگرام گاه گویه های مطهر

https://t.me/amotahar

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

مردم ,مسئولان ,ی ,تصمیمات ,سیاهنمایی ,تاوان ,تاوان تصمیمات ,با جان ,سلامت مردم ,با این ,کردن با

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت جامع دانستنیهای مهم افق های آرمانی فعالیت ها پژوهشی حوزه علمیه مهدیه(عج) تربت جام florodizat لیـــــــــــــــراوی nenebappi kindhullverpa فروشگاه اینترنتی ساعت مچی هوشمند ارزان Judy's game راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی - جاذبه های گردشگری و توریستی