محل تبلیغات شما

#سیاهنمایی/46

خوش به حال خودمان!!

پخمه گفت: این شب ها مواظب شهاب سنگ باش که بر سرت نخورد!

بر طبق برآوردهای سازمان ناسا یک شهاب سنگ که قطر آن به حدود ۴ کیلومتر می‌رسد با سرعت بیش از ۳۱ هزار کیلومتر در ساعت دارد به زمین نزدیک می‌شود.

گفتم: ناسا پیش بینی کرده که به زمین نمی خورد و اتّفاقاً دیشب از فاصلۀ بسیار دوری از زمین گذشت.

گفت: همین فرداست که صداوسیما جار می زند دشمن این شهاب سنگ را به سوی ایران پرتاب کرده بود تا ما را نابود کند. ولی ما آن را رهگیری و در فضا نابودش کردیم! 

و مردم هورا بکشند و بگویند خوش به حال خودمان با این مسئولانمان!

گفتم:باز هم #سیاهنمایی کردی؟

گفت: 50 سال پیش در یک روستای دورافتاده و محروم یک شب مردم هواپیمایی را در آسمان دیدند و همزمان سپاهی دانش روستا را دیدند بر فراز پشت بام یک چراغ فانوس را رو به هوا گرفته،تکان می دهد!

از او پرسیدند: چه می کنی؟

پاسخ داد: این هواپیما را دیدید؟ این هواپیمای اعلی حضرت بود. آمده بود با من سلام و احوال پرسی کند و ببیند من مشکلی نداشته باشم. من با تکان دادن فانوس به او پاسخ دادم :نه! مردم این جا مواظبم هستند!

مردم هوراکشان گفتند:  آفرین! بنازیم به این سپاهی دانش خودمان!! 

.و سیل هدایا و تعارفی ها به سوی خانۀ سپاهی دانش راه افتاد!!

#شفیعی_مطهر

کانال رسمی تلگرام گاه گویه های مطهر

https://t.me/amotahar

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

خودمان ,مردم ,یک ,شهاب ,سنگ ,زمین ,سپاهی دانش ,شهاب سنگ ,به حال ,حال خودمان ,خوش به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فقط برای خنده فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... Scott's blog Philip's page tersthertili нσггσг lλπd Florence's info ریتا موبایل______________Rita mobile متلب دلنوشته های امینی عارف