محل تبلیغات شما
#طنزسیاهنمایی/68

نقش کلیدی مدیر!

گفت: خداوند چرا ما ملّت ایران را این قدر فقیر و درمانده و درگیر فساد و اختلاس و اعتیاد و.آفرید؟

گفتم: اتّفاقاً بر عکس! ما ملّت ایران یک درصد جمعیت دنیا را داریم، ولی خداوند نزدیک به ده درصد منابع و ذخائر زیرزمینی جهان را برای ما آفریده و در اختیار ما قرار داده است.  

گفت: پس یک شهروند ایرانی می تواند و باید ده برابر یک شهروند جهانی از رفاه،آسایش،سلامت و بهداشت جسم و روان،آموزش و پرورش و مسکن وبرخوردار باشد!ولی چرا حدود نصف جمعیت ایران زیر خطِّ فقر بسرمی برند؟

گفتم: امروز کشورهایی را غنی و ثروتمند می دانند که مدیرانی زیرک و شایسته دارند،گرچه فاقد منابع و ذخائر زیرزمینی باشند و کشورهایی را فقیر می نامند که مدیرانی ناشایسته و بی کفایت بر آنان فرمان می رانند،گر چه دارای بیشترین منابع و ذخایر باشند!

گفت: پس همۀ مشکل ما مدیران ما هستند؟! خداوند سایۀ بلندپایۀ این مدیران را از سر ما کم کم،کم نکند!!

گفتم: باز هم #سیاهنمایی کردی؟! 

#شفیعی_مطهر

کانال رسمی تلگرام گاه گویه های مطهر

https://t.me/amotahar

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

گفتم ,منابع ,خداوند ,یک ,ولی , ,منابع و ,که مدیرانی ,ملّت ایران ,یک شهروند ,گفت پس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

phowehsfurlams creasapamel lanaforeh hubancawdbut معبود من Andre's page قاب بروجرد Cierra's memory لیـــــــــــــــراوی Ranah02maya