محل تبلیغات شما

اگر اسلام این است

زمان پهلوی می‌خواستند در منطقه بهارستان تهران، اطراف ساختمان مجلس شوراى ملّى را بسازند و باید ۳۵ خانه خراب می‌شد، به اطلاع صاحبان خانه‌ها رساندند كه خانه شما را مترى فلان مقدار می‌خریم. هر كس اعتراض دارد، بنویسد تا رسیدگى شود.
    چون قیمت پیشنهادی خوب بود، هیچ كس به‌جز مرحوم آیت الله حسینعلی راشد اعتراض نكرد. این جریان خیلى بر مسؤولین گران آمد و گفتند: 

فقط یک ، اعتراض كرده. 

بعد مرحوم راشد را دعوت به صحبت كردند و آماده شدند تا به بهانه این اعتراض او را تحقیرش نمایند.
 نزد ایشان آمدند، بعد از سلام و احوال پرسى پرسیدند: اعتراض شما چیست؟
    گفت: حقیقتش این است این خانه را من سال‌ها قبل و به قیمت خیلى كم خریده‌ام و در این مدت‌ زمان طولانى مخروبه شده و به نظر من قیمتى كه شما پیشنهاد کرده‌اید، زیاد است! من راضى نیستم از بیت‌المال مردم قیمت بیشترى براى خانه‌ام بگیرم!
 بهت و تعجّب همه را فراگرفت و یكى از اعضاى كمیسیون كه از اقلیت‌های دینى بود، از جا برخاست و مرحوم راشد را بوسید و گفت: 

اگر اسلام این است، من آماده‌ام براى مسلمان شدن.

#کتاب #جرعه‌ای از دریا
حضرت آیت الله شبیری زنجانی

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

اعتراض ,راشد ,خانه ,اسلام ,مرحوم ,كه ,اسلام این ,این است ,و به ,راشد را ,آیت الله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیست anzab چهرگان (انزاب) مطالب اموزنده در مورد زندگی و اطرف roquangianon نور الهدی کُرغُند ratumeattua فروش HMI اچ ام آی ساعت مچی کاسیو | مدل های 2013 تبلیغات و بازاریابی فروشگاه اینترنتی ساعت مچی هوشمند ارزان