محل تبلیغات شما

#طنزسیاهنمایی. 109

ویروس هوشمند!

گفت: من حقیقت مهمّی را کشف کرده ام!

گفتم: آخرش هم می ترسم خارجی ها تو را برُبایند و ما را از داشتن چنین مغز کاوشگری محروم کنند! حالا بگو ببینم چه کشفی کردی؟ ولی یواشکی بگو تا خارجی ها نفهمند!

گفت: سرت را بیاور جلو تا آهسته درِ گوشَت بگویم! من کشف کرده ام که ویروس کرونا بسیار هوشمند و حرف شنو و گوش به فرمان دولتمردان است!

گفت: چطور فهمیدی؟!

گفت: مثلاً وقتی بازماندگان جان باختگان کرونا می خواهند هر گونه مراسم ترحیمی برای عزیزانشان برگزار کنند، این ویروس فوراً حاضر شده همه را مبتلا می کند،لذا دولت هر گونه تجمّع از این نوع را ممنوع می کند، ولی خود دولت هر گونه تجمّعی را به هر بهانه ای برگزار کند،احتمالا این ویروس هوشمند سرش می شود که نباید پایش را در تجمّعات ی ویژه بگذارد!! 

ولی در مراسم ترحیم شخصیّتی چون استاد شجریان یا در مراسم روز جهانی کورش بزرگ ،ویروس کرونا فوراً حاضر شده،همه را تهدید می کند،لذا دولت برای حفظ جان مردم، برنامه مراسم را لغو می کند!!

گفتم: باز هم سیاهنمایی کردی؟!

#شفیعی_مطهر

کانال رسمی گاه گویه های مطهر

https://t.me/amotahar

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

مراسم ,ویروس ,هوشمند ,دولت ,گونه ,ولی ,هر گونه ,این ویروس ,خارجی ها ,می کند،لذا ,کند،لذا دولت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرنوشا فعالیت نوروز علیپور در زمینه ساخت فیلم اخبار ایران گفتگو با باد تورک ال پخش سنگ و نقره شمشیری cessmarmittcred وبلاگ نمایندگی بهشهر همسفران نگاهی به ژرفای نگاه ncosxalanro