محل تبلیغات شما

#طنزسیاهنمایی/ 124

نه! خیلی ممنون!!

گفت: در تماس تلفنی بین روسای جمهور ایران و آذربایجان آقای گفته آماده‌ انتقال تجربیات‌مان به شما برای مهار کرونا هستیم! 

گفتم: این که عالی است. ما باید در زمینه هایی که دارای تجارب موفق هستیم،به دیگر کشورها کمک کنیم.

گفت: آخر کشوری با روزانه 500 کشته‌ کرونایی،به کشوری با روزانه ۴ کشته‌ کرونایی کدام تجربه را می خواهد منتقل کند؟ 

یک نفر آیینۀ بزرگی خرید.می خواست آن را به خانه ببرد. چون آیینه بزرگ بود و در تاکسی نمی گنجید،تصمیم گرفت راه دو کیلومتری تا خانه را پیاده برود. با هر سختی که بود او کوشید تا از افتادن و شکستن آیینه جلوگیری کند. چند قدمی مانده به خانه یکی از دوستان به او رسید و برای کمک آیینه را از او گرفت. هنوز چند قدمی نرفته بود که پایش به سنگی خورد و افتاد و آیینه شکست!

آن دوست برخاست و در حالی که لباس های خاکی اش را می تکاند به صاحب آیینه گفت: دیگر کاری نداری؟!

صاحب آیینه گفت: نه!خیلی ممنون!! 

گفتم:خب!رئیس جمهور آذربایجان چه جوابی داده؟

گفت: معلوم است!همین جملۀ آخر صاحب آیینه رو! نه! خیلی ممنون!!»

گفتم: باز هم #سیاهنمایی کردی؟!

#شفیعی_مطهر

کانال رسمی تلگرام گاه گویه های مطهر

https://t.me/amotahar

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

آیینه ,ممنون ,خیلی ,صاحب ,خانه ,روزانه ,خیلی ممنون ,صاحب آیینه ,با روزانه ,را می ,و در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

neorabbemar السَّلامُ عَلَیْكِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَةُ الشَّهِیدَةُ ... اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها brochinmumli reilausungcha مطالب اینترنتی tabesinpe افشاگر آتش بگیر....! قتیل العبرات