محل تبلیغات شما

#سیاه_نمایی/6 

حجاب اختیاری یا اجباری؟

گفت: آقای وزیر کشور فرمودند:

۱۰ درصد جامعه به حجاب بی‌توجه هستند.

گفتم: خب، خوشحالی که درصد کاهلان حجاب کم است؟

گفت: وقتی خوشحال می شوم که 100در صد بانوان محترم با باور قلبی حجاب را انتخاب کنند.ولی وقتی حجاب اجباری باشد،آیا می توانیم به درصد بالای باحجاب ها در جامعه افتخار کنیم؟ 

هر کار ارزشی نیز که با زور و اجبار انجام شود،هیچ فضیلتی ندارد. وقتی زور و اجبار باشد،خیلی ها جرم نکرده را اعتراف می کنند!

ماجرای پیپ گم‌شده استالین رهبر دیکتاتور اتحاد جماهیر شوروی سابق و اعتراف هم‌زمان چندین نفر به برداشتن آن را شنیده ای؟!
گفتم: بگو!

گفت: در روزگاری نه چندان دور یک هیأت از گرجستان برای ملاقات با استالین رهبر دیکتاتور اتحاد جماهیر شوروی سابق به مسکو آمده بودند. پس از جلسه، استالین متوجه شد که پیپش گم شده است . به همین خاطر از رییس سازمان اطلاعات و امنیت اتحاد جماهیر شوروی (کا.گ.ب) خواست تا بررسی کند و ببیند که آیا کسی از اعضای هیأت گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه؟
پس از چند ساعت، استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس کا.گ.ب» خواست که هیأت گرجی را آزاد کند.
اما رییس کا.گ.ب» گفت: 

متأسفم رفیق، تقریبا نصف هیأت اقرار کرده‌اند که پیپ را برداشته‌اند و تعدادی از آنان هم موقع بازجویی مرده‌اند. .»!!!

گفتم: باز هم #سیاه_نمایی کردی؟

#شفیعی_مطهر

کانال رسمی تلگرام گاه گویه های مطهر

https://t.me/amotahar

اگر حافظ امروز بود!/طنز

هزار مرغ ماهی خوار

لطفا آخرین نفر نباشید!

حجاب ,هیأت ,استالین ,جماهیر ,درصد ,گفتم ,اتحاد جماهیر ,جماهیر شوروی ,سیاه نمایی ,رهبر دیکتاتور ,استالین رهبر ,اتحاد جماهیر شوروی ,دیکتاتور اتحاد جماهیر ,رهبر دیکتاتور اتحاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tibepquifran توحید سنگ شکن تولید کننده قطعات سنگ شکن tripefibmii سوفیا صالح‌پور شرکت تعاونی تفریحی و گردشگری چشمه سبز گلمکان komiknevisi dastani mvsdl تفریحات سالم 2 Customer Loyalty ~سرزمین ادیت و نقاشی~